Ekskursioonid

Маrianske Lazne

 

Õhtusöögiga restoranis «Kalju sees» (õhtusöök on lisatasu eest)


Marianske Lazni - tervise oaas, parklinn, muusika ja armastuse linn. Pitsiline malmist sammaskäik neobarokses stiilis, muljetavaldav arhitektuur, Püha Vladimiri õigeusu kirik portselanist ikonostaasiga, laulev purskkaev, ainulaadsed mineraalvee allikad. Andke endale võimalus seda kõike nautida, nagu omal ajal nautis seda tipphelilooja L.V. Beethoven.

 

Chodová Planá linnas on võimalus süüa õhtust restoranis «Kalju sees», mis asub pereettevõtte Chodovar õlletehase juures.

Karlovy Vary (linnaekskursioon jalgsi)

 

Karlovy Vary linnaekskursioon võimaldab teil tutvuda selle linna pika ajalooga, mis on seotud ka selliste kuulsustega nagu Peeter I, I.Turgenev, N. Gogol, J. Gagarin jt.

 

Ekskursioon annab kogu kuurordist hea ülevaate. Ekskursiooni lõpus on võimalus osta kohalikku looduskosmeetikat.

 

 

Moser, Loket

 

Ekskursioon viib Teid imelisse Moser kristallklaasi maailma, külastatakse kuninglikku linna ja keskaegset kindlust Loket (Karlovy Vary häll), saate Tšehhi riigi sümboolse võtme, mis avab Teile tee iidse ilu mõistmiseks. Ekskursiooni lõpus saate nautida vahutavat õlut Püha Floriani pruulikojas.


 

Bayreuth või Chemnitz ( Saksamaa – shopping)

 

13.00 – 21.00


Kutsume teid sisseostude tuurile ühte eelnimetatud linna. Bayreuth on huvitav ka baroki stiilis Margrave’i teatri- ja ooperimaja poolest. Bayreuthis on sündinud Saksa heliloojad F. Liszt ja R. Wagner.

 

Mõlema linna keskuses on mitu laia valikuga kaubanduskeskust.


Кuurortide kolmnurk

 

Marianskie Lazny on üks kolmest kuulsast Lääne-Tsehhi kuurortlinnast, mis on tuntud huvitava ajaloo, muljetavaldava arhitektuuri ja maalilise õigeusu kiriku poolest, mis on toonud siia nii kuulsusi kui tavainimesi nii minevikus kui tänapäeval.

 

Frantiśkovi Lazny on tilluke ampiirstiilis ehitistega kuurortlinn, mida ümbritsev avar ja kaunis park. Tegemist on vaikse ja hubase kuurortlinnaga.

 

Cheb asub Saksamaa piiril. Linna keskel on säilinud ajalooline keskaja kivikuul, mis on kuulutatud riigi kaitse all olevaks mälestiseks.


 

Bamberg, Saksamaa

 

3.00 – 22.00


Bamberg on ainulaadne linn saksa ajaloos ja arhitektuuris. See on teatri ja muusika, rohkete õlletehaste ja romantiliste jalutuskäikude linn. See on nagu Saksamaa oma Veneetsia! Bamberg kujutab endast huvitava planeeringuga linna, kus on säilinud palju keskaegseid hooneid. Kindlasti tasub külastada sealset rooside parki. Linn on UNESCO kaitse all.


 

Õhtune Praha

 

13.00 – 24.00


Ekskursioon algab uhkel laeval, kust imetleme Praha ühet vanimat silda - Karli silda, mida peetakse ühe kauneimaks gooti stiilis ehitiseks maailmas. Peale romantilist sõitu mööda jõge viib giid teid ainulaadsesse endisesse Juudi kvartalisse ja Raekoja platsile (Staroměstské náměstí). Lõpus külastame laulvat ja tantsivat purskkaevu ning kuulame klassikute kirjutatud muusikat.

 

Hiśśe Loss

 

14.00 – 18.00


Ca 40 km kaugusel Karlovy Vary linnast asub Hiśśe küla, kus asub samanimeline loss – endine  aadlimõis. Võimalik on osaleda lossiekskursioonil, mille käigus tutvustatakse selle interjööri, lossikeldreid ja näitust, mis on pühendatud Tšehhi kirjanikule ja dramaturgile Karel Čapek’ile, kes elas siin 1917. aastal. Õllearmastajad peaksid kindlasti osalema ka lossi õlletehase ekskursioonil, kus saab ka degusteerida vanade Tšehhi retseptide järgi pruulitud õlut. Kui teil veab, teeb seda ekskursiooni lossi praegune omanik härra Vladimir lažanski ise.


 

Pariis, Prantsusmaa (67 tundi)

 

Reede 16.00 - esmaspäev 11.00


Kutsume teid Pariisi - linna, mis ei vaja reklaami. Näete Champs-Élysées' avenüüd ja Triumfikaart, Vendôme'i platsi ja Concorde'i väljakut, Jumalaema kirikut ja Luxembourgi aeda. Saate võimaluse nautida õhtust Pariisi Eiffeli tornist ja paadisõitu Seine'i jõel. Lastega võite külastada ka Disneylandi maagilist maailma. Kes ei sõida Disneylandi, saab külastada Louvre’i muuseumit ja Versailles’ lossi.

 

Ekskursiooniprogramm:

 • 1 päev: 16.30 Väljasõit Karlovy Vary linnast Pariisi
 • 2 päev: Hommikul saabumine Pariisi. Ülevaatlik bussi- ja jalgsiekskursioon (kuulub hinna sisse). Majutus hotelli, vaba aeg. Õhtune programm – kunstnike ja boheemlaste kvartal Montmartre. Sacré-Cœuri kirik + Champs Elysees jalutuskäik (lisatasu eest). Ekskursioon lõpeb Place du Trocadéro väljakul valgustatud Eiffeli torni juures.
 • 3 päev: Muuseumid: Louvre, Versailles’ loss, L'Hôtel national des Invalides (sõit bussiga, lõunapaus on ettenähtud). Muuseumi sissepääs on lisatasu eest. Vaba aeg. Õhtul väljasõit Karlovy Vary linna.
 • 4 päev: 10:00 Saabumine Karlovy Vary linna.

Hinna sisse kuulub:

 

- transfeer mugava bussiga

- venekeelne reisisaatja

- ööbimine hotellis

- hommikusöök hotellis

- linnaekskursioon


Hind kehtib majutusega kahekohalises toas. Saab telllida ka lisakoha, kuid see ei ole garanteeritud. Lisatasu ühekohalise toa (SGL) eest on 25 eurot.


Programm võib muutuda sõltuvalt konkreetse reisi saatjast.


 

Itaalia (Verona, Veneetsia)

Reede-esmaspäev.


Kutsume teid Veronasse – Romeo ja Julia linna. Miljonid turistid tulevad siia, et hingata sisse Shakespeare'i sulest kuulsaks saanud armastuse loo hõngu. Külastame Capulettide maja hoovi. Käime ära ka Veneetsias, mis on kuulus oma romatiliste kanalite, maaliliste sildade ja võluvate losside poolest. Reisiprogrammi kuulub ka ekskursioon Regensburgi ning vaba aeg linnas. 

Šveits / Liechtenstein

 

Laupäev 6.00 - esmaspäev 5.00

 

Kahepäevane ekskursioon, mis viib teid Šveitsi imelisse õhkkonda. Külastatakse Euroopa suurimat Reini juga, Jan Husi maja, Karu koopaid Aare jõel ja palju muud.

 

Ekskursioon sisaldab Berni, Konstanzi, Zürichi, Interlakeni, Luzerni külastamist ning sõitu Liechtensteini.


 

Ekskursiooniprogramm:

 

 1 päev 6.00Väljasõit Karlovy Vary linnast Saksamaa poole (läbi Marianske Lazne). Saabumine endise piiripunkti Razvodov tanklasse kell 7.45. Tehniline peatus. Edasi sõit Münchenisse (sõidu aeg ca 2,5 tundi).
  10.30Kohtumine giidiga
  13.30Sõit Meersburgi (linn Bodensee järve kaldal), kust sõidame praamiga Konstanzi (sõidu aeg - 22 minutit).
  14.30Jalutuskäik Konstanzi linnas, Jan Husi maja külastus, lõuna (lisatasu eest). Sõit Konstanzi linnast Reini joale (sõidu aeg - 45 min).
  16.00Tutvumine Reini joaga (30 min).
  16.45Väljasõit Zürichi linna.
  17.45Jalgsiekskursioon Zürichis (ca 2,5 tundi), vaba aeg. Sõit Berni (sõidu aeg ca 2 tundi).
  20.00

Saabumine Berni, majutus hotellis 3-4*.

 2 päev 7.00

Hommikusöök (hinna sees).

  8.00

Linnaekskursioon Bernis, tutvumine Karu koobastega ja kellatorniga. Sõit Interlakeni linna (sõidu aeg 1 tund). Suveniiride ostmine. Edasi sõit Luzerni (sõidu aeg ca 1,5 tundi). Tutvumine linna ajaloolise keskusega.

  18.30

Sõit Liechtensteini Vürstiriiki (sõidu aeg 2,5 tundi). Jalutuskäik linnas. Vaba aeg.

  3.00

Saabumine Karlovy Vary linna.

 

Hinna sisse kuulub:

 • 1 öö 3-4* hotellis hommikusöögiga (DBL – TWIN)
 • transfeer
 • venekeelne giid (Münchenist)
 • praamipilet

Hind majutusega kahekohalises toas. Lisakoht on võimalik, kuid ei ole garanteeritud. Lisatasu ühekohalise toa (SGL) eest - 25 eurot.

 

 

München, Saksamaa

07.30 – 21.00


Lõuna-Saksamaa pealinn ja suuruselt kolmas linn, mis asub puhta mäejõe Isari ääres. Kaunis arhitektuur, suurepärase õlle ja värvika shoppingu linn. Linna peamisteks vaatamisväärtusteks on Marienplatz koos Vana ja Uue Raekojaga ning kuulus Maximilian Strasse.

 

Ekskursiooninprogramm:


07.30              Väljasõit Karlovy Vary linnast

 

11.00 – 11.30  Saabumine Münchenisse, linnaekskursioon jalgsi kohaliku giidiga.

 

14.00 – 16.50  Vaba aeg, sisseostude tegemise võimalus.

 

17.00              Väljasõit Münchenist.

 

21.30              Saabumine Karlovy Vary linna.

 

 

Dresden Zwinger pildigaleriiga

 

(linnaekskursiooniga ja galerii sissepääsupiletitega)

 

08:00 – 20:00

 

Päevane ekskursioon rikka ja huvitava ajalooga linna - linna, mida nimetatakse ka Firenzeks Elbe jõe ääres ning mille traagilist ajalugu kehastab Frauenkirche kiriku hoone. Galerii Zwinger jätab unustamatu elamuse - vanade meistrite maalid, Raffaeli kuulus Sixtuse Madonna, relvakamber ja Meisseni portselan väljapanek. Ekskursiooni lõpus jääb ka natuke vaba aega omaette ringi jalutamiseks ja sisseostude tegemiseks.


 

Nürnberg, Saksamaa

 

08:00 – 20:00

 

Nürnberg - põnev ja keskaegse hingusega linn, millel on pikk ja huvitav ajalugu. Jalutame Nürnbergi ajaloolises keskuses, heidame pilgu hästi säilinud linnamüüridele, tornidele ja kaitsevallile, Püha Neitsi Maarja, Püha Laurentiuse ja Püha Sebastiani kirikutele.


 

Viin, Austria ( 2 päeva)

 

Majutusega hotellis, linnaekskursiooni ja sissepääsupiletitega Schönbrunni lossi.

 

Laupäev 7.00 - pühapäev 22.00

 

Viin on Kesk-Euroopa üks ilusamaid ja põnevamaid linnu. Tere tulemast 2-päevalisele ekskursioonile, mille jooksul külastame Schönbrunni lossi, Belvedere ja Hofburgi paleed, Püha Stefani katedraali, Ringstrasse puiesteed ja teisi ajaloolisi objekte.

Ajalooline Praha (klassikaline marsruut)

08.00 – 19.00


Ekskursioon algab Lapis juveelitehase külastamisega, kus saate imetleda erinevaid kullast smaragdide ja teemantitega kaunistatud tooteid. Võimalik ka ehteid kaasa osta.

Ja siis ootab meid imekaunis Praha - parkide, aedade ja ümbritsevate mägede rohelusse mattunud linn, puiesteede ja maaliliste väljakute linn, kus on suur hulk kuulsaid ajaloomälestisi ning muid vaatamisväärsusi.


Jalgsiekskursioon kulgeb mööda kuningate vanaaegset teed: Praha loss (endine kuninga residents) ja Püha Vituse katedraal, Karli sild, Raekoja plats ja ainulaadne astronoomiline kell Orloj. Külastame ka rohkete kauplustega peatänavat. Ekskursiooni lõpus on võimalus külastada kaubanduskeskust Palladium.

 

 

Nürnberg, Bamberg, Saksamaa

08.00 – 21.00


Nürnberg ja Bamberg – kahe Lääne-Saksa linna täiuslik kombinatsioon tutvumiseks Kesk-Frangimaa iidsete ja võluvate paikadega. Teid ootab mitmekesine ja samal ajal vastuoluline Frangimaa, maaliline maastik selgete jõgede ja järvedega, mägede ja orgudega. Seda kõike täiendab siinne lummav arhitektuur.

Reisige meiega:

 • Kõikide Eesti reisikorraldajate puhkusereise ilma mingi juurdehindluseta (Tez Tour, Novatours, Aurinko, GoAdventure)
 • Individuaalreise üle kogu maailma
 • Parimad pakkumised parimate hindadega
 • Kõikidel meie reisikonsultantidel on vähemalt 5-aastane turismis töötamise kogemus. Käime regulaarselt tutvumas uute sihtkohtade ja hotellivalikuga ning teeme oma parima selleks, et anda teile asjatundlikku nõu ja aidata teil veeta täiuslik puhkus!